Rok działalności poselskiej

https://fb.watch/1IZOJvvauC/

” Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra Obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczyspolitej Polskiej”. Przysięgę tej treści złożyłam 12 listopada 2019 roku podczas pierwszego posiedzenia Sejmu IX kadencji i rozpoczęłam aktywną pracę na rzecz Polski i województwa pomorskiego. Tego dnia po raz pierwszy zasiadłam w ławach sejmowych. Był to dla mnie zaszczyt, ale też ogromne zobowiązanie. W Sejmie na codzień pracuję zasiadając w dwóch komisjach parlamentarnych: Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych. Jestem członkiem:

✅

Parlamentarnego Zespołu ds. Policji, którego jestem wiceprzewodniczącą,

✅

Parlamentarnego Zespołu ds. Trzeciego Sygnału dla Pojazdów Uprzywilejowanych,

✅

Parlamentarnego Zespołu ds. Wojsk Obrony Terytorialnej pełniąc funkcję wiceprzewodniczącej

✅

Parlamentarnego Zespołu ds. Wspierania Rozwoju Hokeja na Lodzie Przynależę do stałych delegacji parlamentarnych i grup bilateralnych:

✅

Polsko – Białoruska Grupa Parlamentarna

✅

Polsko – Chińska Grupa Parlamentarna

✅

Polsko – Włoska Grupa Parlamentarna

Zarówno w sprawach instytucji jak i zwykłych Obywateli złożyłam blisko 100 interpelacji i podjęłam ponad 40 interwencji poselskich. Sprawowanie mandatu posła to jednak nie tylko praca w Warszawie, ale przede wszystkim działalność na rzecz województwa pomorskiego, dlatego w kolejnych dniach będą ukazywały się prezentacje z pozostałych obszarów mojej działalności, już dziś serdecznie Państwa zapraszam do obejrzenia. Więcej szczegółowych informacji o mnie i mojej pracy parlamentarnej znajdą Państwo na stronie internetowej Sejmu (www.sejm.pl), na mojej stronie internetowej (www.magdalenasroka.pl) oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *